fbpx

Yhteystiedot

Yhteystiedot 2019-03-14T13:02:41+00:00

Olemme aina valmiita auttamaan.

Helsinki

Henkilöstöpalvelut

Niko Kainulainen

niko.kainulainen@tyontekijatoy.fi

050 362 5100

Vilhonvuorenkatu 12
00500 Helsinki

Helsinki

Myynti, Asennustyöt ja työnjohto

Juha Viitanen

juha.viitanen@tyontekijatoy.fi

040 5155 391

Vilhonvuorenkatu 12
00500 Helsinki

Helsinki

Myynti, Kiinteistöjen kunnossapitopalvelut

Janne Heinonen
janne.heinonen@kiinteistosopimus.fi
www.kiinteistosopimus.fi

040 5155 776

Vilhonvuorenkatu 12
00500 Helsinki

Helsinki

Rekrytointi ja HR

Taru Alen

taru.alen@tyontekijatoy.fi

040 140 5090

Vilhonvuorenkatu 12
00500 Helsinki

Tampere

Myynti

Esa Karttunen

esa.karttunen@tyontekijatoy.fi

040 515 5522

Erkkilänkatu 11A,  6.krs
33100 Tampere

Tampere

Myynti

Joonas Sillankorva

joonas.sillankorva@tyontekijatoy.fi

040 515 5962

Erkkilänkatu 11A, 6.krs
33100 Tampere

Tampere

Myynti

Katariina Sutinen

katariina.sutinen@tyontekijatoy.fi

040 515 5937

Erkkilänkatu 11A, 6.krs
33100 Tampere

Tampere

Rekrytointi ja HR

Elisabeth Porkka

elisabeth.porkka@tyontekijatoy.fi

040 5155 723

Erkkilänkatu 11A, 6.krs
33100 Tampere

Turku

Myynti

Arto Enckell

arto.enckell@tyontekijatoy.fi

040 5155 015

Joukahaisenkatu 6
20520 Turku

Kotka

Myynti

Niko Kainulainen

niko.kainulainen@tyontekijatoy.fi

050 362 5100

Kymenlaaksonkatu 10 B
48100 Kotka

Järvenpää

Myynti

Marko Lehtovaara

marko.lehtovaara@tyontekijatoy.fi

040 5155 171

Wärtsiläntie 61,
04440 Järvenpää

Yhteydenottolomake

PALVELUKESKUS  24/7

040 5155 701

Rakentaminen ja logistiikka

050 3625 100

Kiinteistöpalvelut

040 5155 776

Teollisuus ja logistiikka

040 5155 937

Taloushallinta

Laskutus

040 5155 701

Palkanlaskenta

040 5155 867

Laskutustiedot

Henkilöstöpalvelut Työntekijät Oy
2866907-2

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: 003728669072
Operaattori: OpusCapita Group Oy
Välittäjän tunnus: E204503

Posti

Henkilöstöpalvelut Työntekijät Oy
Vilhonvuorenkatu 12
Postinumero: 00500 Helsinki

Sähköpostilaskut

laskutus@tyontekijatoy.fi

Huom.
Tieto virhelaskuista: jenny.nyman@tyontekijatoy.fi

Muu henkilöstö

Toimitusjohtaja

Jenny Nyman
040 5155 701
jenny.nyman@tyontekijatoy.fi

Henkilöstöpäällikkö

Niko Kainulainen
050 362 5100
niko.kainulainen@tyontekijatoy.fi

Työaikojen kirjaukseen liittyvät asiat

0401405090