fbpx

Yhteystiedot

Yhteystiedot 2019-09-12T07:47:04+00:00

Olemme aina valmiita auttamaan.

Helsinki

Myynti, Laskutus 

Jenny Nyman

jenny.nyman@tyontekijatoy.fi

040 5295 609

Vilhonvuorenkatu 12
00500 Helsinki

Myynti

Niko Kainulainen

niko.kainulainen@tyontekijatoy.fi

050 362 5100

Vilhonvuorenkatu 12
00500 Helsinki

Myynti, Rakennuspalvelut

Markku Kiiski

markku.kiiski@tyontekijatoy.fi

040 5155 711

Vilhonvuorenkatu 12
00500 Helsinki

Myynti, Kiinteistöjen kunnossapitopalvelut

Ville Olenius

ville.olenius@tyontekijatoy.fi

040 5155 931

Vilhonvuorenkatu 12
00500 Helsinki

Myynti, Asennustyöt ja työnjohto

Juha Viitanen

juha.viitanen@tyontekijatoy.fi

040 5155 391

Vilhonvuorenkatu 12
00500 Helsinki

 HR johtaja

Taru Alen

taru.alen@tyontekijatoy.fi

040 140 5090

Vilhonvuorenkatu 12
00500 Helsinki

Tampere

Myyntipäällikkö Tampere,

hallituksen jäsen

Esa Karttunen

esa.karttunen@tyontekijatoy.fi

040 515 5522

Erkkilänkatu 11A,  6.krs
33100 Tampere

Myynti

Katariina Sutinen

katariina.sutinen@tyontekijatoy.fi

040 515 5937

Erkkilänkatu 11A, 6.krs
33100 Tampere

Rekrytointi ja HR

Elisabeth Porkka

elisabeth.porkka@tyontekijatoy.fi

040 5155 723

Erkkilänkatu 11A, 6.krs
33100 Tampere

Yhteydenottolomake

PALVELUKESKUS  24/7

040 5155 701

Rakentaminen ja logistiikka

050 3625 100

Kiinteistöpalvelut

040 5155 776

Teollisuus ja logistiikka

040 5155 937

Taloushallinta

Laskutus

040 5155 701

Palkanlaskenta

040 5155 867

Laskutustiedot

Henkilöstöpalvelut Työntekijät Oy
2866907-2

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: 003728669072
Operaattori: Maventa
Välittäjän tunnus: 003721291126

Posti

Henkilöstöpalvelut Työntekijät Oy
Vilhonvuorenkatu 12
Postinumero: 00500 Helsinki

Sähköpostilaskut

laskutus@tyontekijatoy.fi

Huom.
Tieto virhelaskuista: jenny.nyman@tyontekijatoy.fi

Muu henkilöstö

Toimitusjohtaja

Jenny Nyman
040 5155 701
jenny.nyman@tyontekijatoy.fi

Myyntijohtaja

Niko Kainulainen
050 362 5100
niko.kainulainen@tyontekijatoy.fi

Työaikojen kirjaukseen liittyvät asiat

Taru Alen
0401405090
taru.alen@tyontekijatoy.fi